Відповідальний за СНТ

к.мед.н., ас. Іленко-Лобач Н.В.

 

На кафедрі терапевтичної стоматології «ПДМУ» постійно функціонує студентське наукове товариство, яке за період майже 100-річного існування кафедри підготувало багато відомих науковців та високопрофесійних практичних лікарів-стоматологів. Усі керівники СНТ кафедри за тривалий час його існування були також його гуртківцями, а саме к.мед.н. Аніщенко Р.І. д.мед.н. Гасюк Н.В., к.мед.н. Іленко Н.В., к.мед.н. Котелевська Н.В. На даний час роботу студентської наукової групи курує к.мед.н., ас. Іленко-Лобач Н.В.

Основні тематики студентських наукових робіт, які виконуються на кафедрі терапевтичної стоматології:

сучасні методи лікування ускладненого карієсу,

використання сучасних пломбувальних матеріалів для реставрації зубів,

діагностика та лікування захворювань тканин пародонта,

морфологічні дослідження тканин періодонта та зубів,

вивчення стоматологічного статусу у студентів стоматологічного факультету та факультету підготовки іноземних студентів.

Декілька останніх років СНТ кафедри організовує та проводить на академічному рівні інтелект-шоу «Міс та містер терапевтичної стоматології», де студенти демонструють свої теоретичні знання, клінічне мислення та ораторські здібності.

Студенти гуртківці приймають активну участь у Всеукраїнських та міжнародних студентських наукових конференціях, де займають призові місця.

За підсумками  2018-2019 н.р. дипломи переможців студентських конференцій отримали студенти Скрипник Максим, Степанченко Ірина, Нечпай Анастасія, Давітян Давід.

Наукові досягнення студентів фіксуються та наглядно представлені на стендах діяльності СНТ, у періодичних виданнях академічного масштабу та на сайті академії.

Натепер студентська наукова група працює у відповідності до затвердженого плану роботи, вже проведено ряд засідань та заходів із науково-дослідної роботи студентів.