Карта профзростання

Фахова школа
Тема (зміст)

Проходження безперервного професійного розвитку за видом інформальної освітньої діяльності «Тематичне навчання» Фахова школа «Сучасні протоколи діагностики, лікування та профілактики стоматологічних хвороб»

Одноденний захід 10 балів БПР
Назва та адреса суб'єкта підвищення

Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, МГО «Міжнародна організація «Здоров’я суспільства», ГО «Украінська асоціація медичної освіти»

Ким видано
Ректором НМАПО ім. П.Л. Шупика, академіком НАМН України, професором Ю.В. Вороненко, Президентом МГО «Міжнародна організація «Здоров’я суспільства» О.Г. Шекера, Президентом ГО «Украінська асоціація медичної освіти» О.Ю. Заславським
29 квітня 2020 р.

Післядипломний курс професійного вдосконалення
Тема (зміст)

Всеукраїнська науково-практична конференція для лікарів «Мистецтво лікування»

20 годин,10 балів БПР

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ

Ким видано
Голова Правління ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини», завідувач кафедри загальної практики (сімейної медицини) Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор О.М. Барна
15 травня 2020 р.

Медичний конгрес
Тема (зміст)

XIII Національний медичний конгрес с міжнародною участю «Людина та ліки – Україна»

2 дні,10 балів БПР
Назва та адреса суб'єкта підвищення

ПВНЗ «Київський медичний університет»

Ким видано
Голова наукової ради ГС «УАММ», Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти ПВНЗ «Київський медичний університет», д. мед. н., професор Доан С.І.; Голова ради ГС «Українська асоціація междисциплінарної медицини» Попова Р.І.
22 травня 2020 р.
20024445-2020

Фахова школа
Тема (зміст)